Kilka słów o mnie

Cześć:) 


Jestem Gosia, od prawie 20 lat wysyłam ludzi na wakacje. Moja przygoda z turystyką zaczęła się w 2002 roku, byłam wtedy kasjerem biletów lotniczych w biurze podróży Orbis.
Praca miała być tylko na chwile, bo jako absolwentka studiów ekonomicznych ze specjalnością finanse i rachunkowość, widziałam siebie w jakimś dziale gdzie ludzie jarają się cyferkami, arkuszami exela i takimi tam. Jak widać życie często nie bez powodu szykuje nam zwroty akcji, bo turystyka i podróże oraz kontakt z klientem tak mnie wciągnęły że zostałam do dziś. 
Od dziecka lubiłam podróże a dzięki rodzicom już od najmłodszych lat miałam okazję eksplorować Europę camperem. Na studiach zaczęłam podróżować samodzielnie a potem praca w biurze podróży otworzyła wiele możliwości dzięki którym mogłam realizować swoje podróżnicze marzenia. 
Obecnie prowadzę agencyjne biuro podróży pod marką TUI, podróżuję nałogowo na ile tylko pozwalają mi moje pozostałe obowiązki, wychowuję dwóch synów.
Codziennie w swojej pracy opowiadam ludziom o podróżach w związku z czym postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami właśnie tutaj.
Będzie mi miło zainspirować Was i zarazić miłością do podróży:)

Jeżeli chcesz otrzymać ofertę wakacyjną pisz do mnie na goniatravelvibes@gmail.com

7da14be8-6faf-4c62-b848-2385e69667bbjpg